Zdalna praca idealna dzięki dell latitude 5520

Zdalna praca idealna dzięki dell latitude 5520

Na przestrzeni kilku ostatnich lat praca zdalna zaczęła cieszyć się coraz większym powodzeniem. Z jednej strony to efekt pandemii, ale z drugiej chęć zwiększenia swojego komfortu bez względu na miejsce pobytu. 

Aby jednak praca zdalna faktycznie nie była dla nas obciążeniem, potrzeba niezawodnego sprzętu i tutaj idealnym wyborem może okazać się dell latitude 5520. O czym dokładnie mowa? Co oferuje nam dell latitude 5520? Komu przypadnie do gustu ten sprzęt? Tego dowiesz się z poniższego tekstu, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Dell latitude 5520 – o czym dokładnie mowa?

Dell latitude 5520 to laptop, który należy do linii Latitude, czyli produktów stworzonych z myślą o biznesie. Dlatego to właśnie w nich zaaplikowano liczne usprawnienia, a także postawiona nacisk na niezawodność w czasie pracy, czy dobrą odporność na wpływ różnego typu czynników. Jeśli zatem wybór padnie na dell latitude 5520, to możemy być pewni, że się nie zawiedziemy. 

Będziemy mieli do czynienia z wydłużonym czasem pracy na baterii, czy doskonałym designem. To jednak dopiero początek, ponieważ dell latitude 5520 to również wysokiej jakości matryce z wąskimi ramkami, które zapewnią komfort nawet w czasie wielogodzinnej pracy.

Dell latitude 5520 – szczegółowe informacje 

Dell latitude to przede wszystkim bardzo dobra moc i wydajność, która zawdzięczamy procesorom Intel® Core™ i7 vPro® jedenastej generacji, ale nie tylko. Warto też wspomnieć o dysku 2000 GB i 64 GB RAM, które z pewnością ułatwią codzienną pracę. Ekran w dell latitude 5520 ma przekątną o długości 15,6 cali. 

Matryca jest matowa, więc zapewnia dobrą widoczność i to przy różnych warunkach. Do tego dochodzi rozdzielczość Full HD, która sprawia, że nigdy nie będzie trudności z odczytaniem różnego typu plików, czy danych. Zawsze będziemy mogli na najwyższą jakość obrazu, a to jest ważne przy wszelkiego typu prezentacjach, czy projektach. 

Dell latitude to również niezawodne połączenia dzięki stabilnej obsłudze mobilnej sieci szerokopasmowej LTE o prędkości do 450 Mb/s, czy Wi-Fi 6E, które obsługuje 7 dodatkowych kanałów w paśmie 6 GHz, co pozytywnie wpływa na większą przepustowość. Ostatecznie można cieszyć się szybszym i stabilniejszym działaniem sieci Wi-Fi, w tym również w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu. 

Nie sposób pominąć również tego, że mamy do czynienia z rozwiązaniem oferującym bezpieczną pracę. To zasługa wielu różnych opcji zabezpieczeń, jakie znajdziemy w dell latitude 5520. Czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania, czy kamera na podczerwień z obsługą logowania przez rozpoznawanie twarzy za pomocą funkcji Windows Hello to tylko kilka przykładów, które oferuje nam laptop od Dell.

Dell latitude 5520 – dla kogo?


Dell latitude 5520 to idealny wybór dla tych, którzy chcieliby cieszyć się największym komfortem w czasie pracy. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy szukamy rozwiązania do pracy biznesowej, czy do pracy biurowej, bo dell latitude 5520 sprawdzi się w praktycznie każdym zadaniu. Do tego zapewnia długi czas na baterii, czy świetnie połączenie mobilne, więc możemy pracować niezależnie od tego, gdzie będziemy się znajdować – w domu, w restauracji, czy nawet w drugim końcu świata.